Пийт Уебър Нетна стойност: Wiki, женен, семейство, сватба, заплата, братя и сестри

Anonim

Нетната стойност на Питър Дейвид "Пийт" Вебер е 3,5 милиона долара

Питър Дейвид "Пийт" Вебер Уики Биография

Питър Дейвид „Пийт“Вебер, по-известен с прякора си PDW, е роден на 21 август 1962 г. в Сейнт Ан, Мисури, САЩ. Той е може би най-известен с това, че е професионален боулер, който се състезава в обиколката на Асоциацията на професионалните боулъри (PBA). Той е признат и със спечелването на 37 титли в PBA Tour, както и с победата на US Open на Боулинг. Професионалната му кариера е активна от 1980 г.

Чудили ли сте се колко богат е Пийт Уебър към средата на 2016 г.? Според авторитетни източници е изчислено, че общият размер на нетната стойност на Пийт в момента възлиза на 3,5 милиона долара, до голяма степен спечелени от успешното му участие в спортната индустрия като професионален играч на боулинг.

Пийт Уебър Нетна стойност 3,5 милиона долара

Пийт Вебър прекарва детството си във Флорисант, Мисури, където е отгледан от баща си Дик Вебър, пенсиониран професионален боулер. И така, под влиянието на баща си, Пийт се запознава със спорта, когато е само на две години. Като 15-годишно момче той вече е активен състезател и победител в местни турнири по боулинг. За нула време, благодарение на баща си, той става състезател в турнето на PBA на 17-годишна възраст.

Професионалната кариера на Пийт започва през 1979 г., въпреки че той все още не отговаряше на условията за турнето на PBA, но влиянието на баща му помогна много при влизането му в турнето преди да навърши 18 години. Пийт не спечели нито една титла през първия си сезон, но все пак спечели наградата "Новобранец на годината".

От втория си сезон Пит започна да доминира в турнето на PBA и се превърна в един от най-великите играчи на боулинг на всички времена. Той спечели общо 37 турнира на PBA Tour, включително 10-те големи титли, което увеличи нетната му стойност с голяма разлика. В момента той е на четвърто място в списъка за всички времена по общ брой спечелени титли, зад Норм Дюк, който има 38, Ърл Антъни 43, и рекордьорът за всички времена Уолтър Рей Уилямс, младши, който има 47 титли.

Пийт също е един от шестимата играчи, спечелили тройната корона на PBA, която се състои от Откритото първенство на САЩ, Турнира на шампионите и Националното първенство на PBA. Пийт също се присъедини към PBA50 Tour през 2013 г. и в първия си сезон той спечели наградата „Новобранец на годината“, като спечели USBC Senior Masters през първата си година. Следващия сезон той беше обявен за боутър на годината, тъй като поведе обиколката в категориите печалби, титли и точки за състезание.

За да говорим допълнително за своите постижения, Пийт спечели общо осем титли в турнето PBA50, три от които големи, което също увеличи нетната му стойност до голяма степен. Съвсем наскоро той защити короната на PBA Senior US Open през 2016 г., след като преди това спечели титлата през 2015 г. Когато става дума за личния му живот, Пийт Уебър се е женил три пъти. Той се жени за третата си съпруга Трейси Уебър през 1997 г. и двойката има три деца заедно. През свободното време Пит обича да играе голф.