Би Джей Болдуин Нетна стойност: Wiki, женен, семейство, сватба, заплата, братя и сестри

Anonim

Нетната стойност на BJ Baldwin е 800 000 долара

Биография на BJ Болдуин Wiki

BJ Болдуин е роден на 6 септември 1979 г. в Лас Вегас, Невада, САЩ, и е състезател по мотокрос и офроуд, най-известен с това, че е станал национален шампион по офроуд състезания седем пъти в хода на кариерата си. Той е активен в състезанията от началото на 2000-те и всичките му усилия помогнаха да постави нетната му стойност там, където е днес.

Колко богат е BJ Болдуин? Към края на 2017 г. източници изчисляват нетна стойност, която е на 800 000 долара, предимно спечелени от успех в състезанията. Той спечели множество състезания, преди да се присъедини към офроуд състезанията и Monster Energy, но докато продължава кариерата си, се очаква богатството му също да продължи да се увеличава.

Би Джей Болдуин Нетна стойност 800 000 долара

BJ започва интереса си към състезанията в ранна възраст, докато играе видеоиграта, озаглавена „Super Off Road на Иван Айрънман Стюарт“. Страстта му към състезанията започва да се развива след като гледа излъчването на Baja 1000 от най-дългото офроуд състезание в Северна Америка. Първият му опит в шофирането е с двуместен Chenowith, задвижван от VW, след което решава да продължи кариера в състезанията. Сестра му му купи кола и скоро той се присъедини към серията състезания за шампионат SCORE, като първоначално се класира на шесто място, а по-късно ще спечели състезанието, озаглавено „Baja in Havasu“. След това той купува автомобил Bunderson 10, задвижван от Toyota, който модифицира в автомобил от клас 1 и се класира високо в няколко състезания, преди да спечели състезанието Buffalo Bills 400. Нетната му стойност започна да се увеличава, когато влезе в класа на Trophy Truck, купувайки собствен камион Porter Trophy Truck, влизайки в Primm 300.

През 2003 г. Болдуин ще се присъедини към Baja 1000, в който ще завърши пети, дори след инцидент по време на шофиране. Той става приятел с легендата Лари Рагланд, който му помага да подобри уменията си за шофиране извън пътя. След това той ще спечели второ място в състезанието „Най-доброто в пустинята Вегас до Рино“. Той премина към SPD Trophy Truck няколко години, по-късно, което му помогна с 2006 SCORE Laughlin Desert Challenge. Той продължи да прави добри изпълнения и имаше многократни финали в топ 10 през годината, а също така спечели шампионата SCORE за 2006 г. На следващата година той ще спечели SCORE Laughlin Desert Challenge, ставайки първият пилот, който печели състезанието в две последователни години. Той ще спечели повече състезания от 2010 г. нататък и сега използва Trophy Truck, наречен „Rampage“и е спонсориран от Monster Energy. Той също така се появява в няколко продукции, включващи състезания, основно правени от търговци на автомобилни продукти и други спонсори.

За личния му живот е известно, че Би Джей е женен за Лиза Болдуин и имат две деца. Той е много активен в социалните медии, като има повече от 500 000 последователи в Instagram. Той също така има 18 000 последователи в Twitter и над 13 000 последователи в личния си акаунт във Facebook. Неговият публичен акаунт във Facebook има над 400 000 харесвания. Неговите страници в социалните мрежи се актуализират редовно.