Нетна стойност на Рашад Евънс: Уики, женен, семейство, сватба, заплата, братя и сестри

Anonim

Нетната стойност на Рашад Евънс е 8,5 милиона долара

Биография на Рашад Евънс в Wiki

Рашад Антон Евънс е роден на 25 септември 1979 г. в Ниагара Фолс, щат Ню Йорк, САЩ. Той е майстор на смесени бойни изкуства, най-известен с това, че е боец в Ultimate Fighting Championship (UFC) и с това, че е победител в тежка категория в шоуто „The Ultimate Fighter 2“; всичките му усилия помогнаха да постави нетната му стойност там, където е днес.

Колко богат е Рашад Евънс? Към средата на 2016 г. източници ни информират за нетна стойност, която възлиза на 8,5 милиона долара, предимно спечелени чрез успешна кариера в смесените бойни изкуства. Той беше предишен шампион в полутежка категория и спечели множество награди през кариерата си. Той също има опит в аматьорската борба и всичко това гарантира позицията на неговото богатство.

Рашад Евънс Нетна стойност 8,5 милиона долара

Рашад започва да става известен, докато посещава гимназията в Ниагара-Уитфийлд, където се бори и стига два пъти до държавния финален турнир в Ню Йорк. През 1999 г. той се състезава в националния шампионат на Националната атлетическа асоциация на младши колеж, печелейки 4-то място, но на следващата година става шампион на турнира в категория до 165 паунда. След това Рашад се премества в NCAA Division 1, като се състезава за щата Мичиган, а през 2002 г. завършва на четвърто място в битка срещу няколко бъдещи UFC бойци. На следващата година той ще спечели трето място, по-специално срещу националния шампион Грег Джоунс, който имаше само четири загуби в кариерата си в колежа.

Като част от обучението си по смесени бойни изкуства, Евънс тренира бразилско жиу-джицу и гайдоюцу, а също така има опит в карате. През 2004 г. Евънс пробва ръката си в професионалните смесени бойни изкуства, печелейки първите си пет двубоя, които го доведоха до избирането му за телевизионното риалити шоу „The Ultimate Fighter“. Евънс беше смятан за аутсайдер през повечето от битките си, но щеше да стигне до финалите, побеждавайки Брад Имес чрез разделно решение. Победата ще му позволи тригодишен шестцифрен договор с UFC, което значително увеличи нетната му стойност.

След шоуто той реши да отпадне в полутежка категория с първата си битка срещу полуфиналистът на „The Ultimate Fighter“Сам Хогър. Той спечели битката с разделно решение и след това ще се бие срещу Стефан Бонар, получавайки победа с мажоритарно решение. След три месеца той трябваше да се бие с Джейсън Ламбърт, който беше в победна серия, но Рашад щеше да спечели, нокаутирайки Ламбърт по време на втория рунд. Следващият му двубой ще бъде срещу новодошлия Шон Салмън, който имаше успех в колежанската борба. Евънс успя да ритне Салмън в главата по време на втория рунд, като спечели битката с нокаут. След това той се би срещу бившия шампион в полутежка категория Тито Ортис и съдиите отбелязаха битката наравно. Двамата бяха реваншове, но поради проблеми с графика, това нямаше да се случи чак след четири години, а междувременно Евънс се би с Майкъл Биспинг, като спечели с разделно решение и след това постигна изненадваща победа, побеждавайки бившия шампион Чък Лидел. През 2008 г. Евънс ще продължи срещу Форест Грифин за титлата в полутежка категория, нокаутирайки шампиона, за да спечели колана.

По време на първата си защита на титлата той ще се бие срещу Лиото Мачида и това ще завърши с нокаутиране на Евънс от вълна от удари, като понесе първата загуба в кариерата си и 15-ата поредна победа на Мачида. След загубата Евънс се би с Тиаго Силва, като този път демонстрира своите новоразработени умения за граплинг и тейкдаун. След още няколко битки, Евънс трябваше да се бие с шампиона в полутежка категория Джон Джоунс и в крайна сметка те се бият през април 2012 г. след няколко закъснения, като Евънс губи с единодушно решение. След още няколко битки той получи контузия на крака, която го остави встрани за неопределено време. В крайна сметка той се завърна в битка през октомври 2015 г., като загуби битката.

За личния му живот е известно, че Евънс има две деца от бившата си съпруга Латоя (2007-12). Има още една дъщеря от предишна връзка и син от сегашната си. Освен битките си, той също върши малко работа по одобрение.