Нетно богатство на Ник Диас: Уики, женен, семейство, сватба, заплата, братя и сестри

Anonim

Нетната стойност на Ник Диас е 3 милиона долара

Биография на Ник Диас в Wiki

Николас Робърт Диас е роден на 2 август 1983 г. в Стоктън, Калифорния, САЩ, от смесен американски мексикански произход. Той е майстор на смесени бойни изкуства, в момента участва в Ultimate Fighting Championship. Ник Диас е победител в шампионата на WEC в полусредна категория и Strikeforce в полусредна категория. Нещо повече, Диас е собственик на черен колан по бразилско джуи джицу. Той е активен в спортната индустрия от 2001 г.

Ник Диас Нетна стойност 3 милиона долара

Чудите се дали един боен артист, който притежава толкова много награди, е богат? Съобщава се, че общата сума на нетната стойност на Ник Диас е 3 милиона долара към днешна дата. Основният източник на богатството му са спортът, по-точно смесените бойни изкуства.

Детството на спортиста беше доста тежко, тъй като той израства без баща си и беше тормозен от по-силни и по-големи деца. Докато учи в училище, той е член на отбора по плуване, което му помага да развие издръжливост. Като тийнейджър започва да тренира айкидо и карате, които намира за полезни, докато се бори за себе си, а също така участва в турнири по борба. По този начин смесените бойни изкуства бяха много значими, тъй като станаха не само средство за избягване на насилниците, но и източник на неговото богатство. В допълнение към това той постоянно участва в състезания по триатлон. Въпреки факта, че беше добър спортист, Ник не учи и в резултат на това напусна гимназията, за да се занимава професионално със спорт. Именно Валери Игнатов, шампионът по самбо от България, започна да го тренира по самбо. Диас се тренира на същия диван досега.

Ник Диас дебютира в професионалния спорт през 2001 г. С първата победа, която успя да постигне точно след 18-ия си рожден ден, започна периодът на безкрайни битки. За щастие то беше покрито не само от скръбта от поражението, но и от радостта от много победи. Ник Диас спечели Ultimate Fighting Championship и беше награден с Битката на нощта за победата си срещу B. J. Penn и Submussion on the Night за победата срещу Josh Neer. Освен това той спечели шампионата на Strikeforce в полусредна категория и три пъти е бил призоваван за най-успешните защити в полусредна категория и три пъти за най-последователните защити в полусредна категория.

За да продължим, Диас беше победител в шампионата на WEC в полусредна категория. Освен това, участвайки в International Fighting Championship, той стана победител в IFC USA и IFA Americas Welterweight Championship. Той получи две награди Sherdog за кръга на годината 2011 (с Пол Дейли) и All-Violence First Team 2011. В допълнение към това той също беше успешен боец по джиу-джицу. Той стана златен медалист с лилав колан през 2004 г. и спечели шампионата на Панамериканския кафяв колан в средна категория в Панамериканското първенство по джиу джицу. Излишно е да споменаваме факта, че всички тези победи са увеличили значително неговото богатство.

Въпреки това е възможно Ник Диас да се пенсионира в резултат на предполагаема злоупотреба с наркотици, която очевидно е открита при тестване наскоро.

В личния му живот има много слухове, че Ник Диас има приятелки, но нищо и никой не е доказано.