Нетна стойност на Натали Кофлин: Wiki, женен, семейство, сватба, заплата, братя и сестри

Anonim

Нетната стойност на Натали Кофлин е 2 милиона долара

Биография на Натали Кофлин в Wiki

Родена Натали Ан Кофлин на 23 август 1982 г. във Валехо, Калифорния, САЩ, тя е плувец, спечелил 12 олимпийски медала и общо шестдесет медала от различни състезателни събития, включително Световно първенство по водни спортове, Тихоокеанско първенство и Панамерикански игри. Кариерата й започва през 2001 г.

Чудили ли сте се колко богата е Натали Кофлин в началото на 2017 г.? Според авторитетни източници се оценява, че нетната стойност на Кофлин е до 2 милиона долара, сума, спечелена от успешната й кариера като плувец.

Натали Кофлин Нетна стойност 2 милиона долара

Натали е със смесен произход, тъй като има ирландски и филипински корени. Първите й плувни удари се случиха, когато беше само на 10 месеца, в местната YMCA. Тя посещава гимназията Carondelet в Конкорд, Калифорния, и докато е в гимназията започва да плува на състезателно ниво; тя беше първият плувец, който достигна до летните национални шампионати във всичките четиринадесет дисциплини и дори успя да постави нови рекорди – националния гимназиален рекорд на 200 ярда индивидуално съчетано и 100 ярда гръб.

След матура през 2000 г. тя се записва в Калифорнийския университет в Бъркли, като продължава с доминацията си в плуването. Тя спечели 11 национални първенства на NCAA и щафетна титла на NCAA с университетския отбор по плуване, Златните мечки. Благодарение на успеха си, Натали получи множество отличия, включително три пъти бе обявена за плувец на годината, а също и два пъти получи Honda Sports Award за плуване и гмуркане. Освен това списание Sports Illustrated я провъзгласява за спортистка на годината в колежа.

Професионалната й кариера започва през 2001 г. с деветото Световно първенство по водни спортове, проведено във Фукуока, Япония. Там Натали спечели по един от медалите; злато на 100 метра гръб, сребро на 4×100 гръб за жени с Мери Десенца, Ерин Феникс и Меган Куан и бронз на 50 метра гръб.

Следващата година Натали участва в деветото първенство на Тихоокеанския регион, проведено в Йокохама, Япония. Там Натали продължи в същия ритъм и дори се подобри, като спечели шест медала, четири златни на 100 метра гръб, 100 метра бътерфлай, 100 метра свободен стил и щафета 4×200 метра свободен стил и два сребърни медала на 4×100 - метър свободен стил и категории 4×100 метра смесено.

На следващото Световно първенство по водни спортове, което се проведе в Барселона, Испания, Натали няма голям успех, като спечели само един златен и един сребърен медал. Въпреки това на Олимпийските игри в Атина през 2004 г. Натали спечели пет медала, включително два златни на 100 метра гръб и щафета 4×200 метра свободен стил, два сребърни в щафетата 4×100 метра свободен стил и 4×100 метра смесена щафета и един бронзов медал, завършвайки трети на 100 метра свободен стил.

Три години след Олимпийските игри Натали участва в Световното първенство по водни спортове през 2007 г., където спечели пет медала, два от които златни, два сребърни и един бронзов медал, което само допълнително увеличи богатството й. Най-успешното й състезание обаче са летните олимпийски игри в Пекин през 2008 г., на които тя спечели шест медала и по този начин стана първата американка, постигнала подобно нещо. Тя спечели един златен медал в категория 100 метра гръб, два сребърни медала в щафета 4×100 метра свободен стил, 4×100 метра смесена щафета и три бронзови медала на 100 метра свободен стил, 200 метра индивидуално съчетано и Щафета 4×200 метра свободен стил.

Оттогава представянето й започва да намалява и тя дори си прави почивка от 18 месеца. Въпреки това тя спечели три медала на 14-то Световно първенство по водни спортове, проведено в Шанхай, Китай, злато и бронз с щафетни отбори и завърши трета на 100 метра гръб.

Тогава Натали не успя да се класира за индивидуални дисциплини на Летните олимпийски игри в Лондон през 2012 г., но успя да си спечели място в щафетата 4×100 метра свободен стил. Тя плува само в квалификационния кръг, но все пак получи бронзов медал, когато отборът на САЩ завърши трети на финала, зад Австралия и Холандия.

Последната й изява беше на Световното първенство по водни спортове през 2013 г., където тя спечели златен медал в щафетата 4×100 свободен стил, слагайки край на кариерата си със стил.

Освен плуване, Натали е работила и като водеща на MSNBC по време на Зимните олимпийски игри в Торино през 2006 г., а също така е участвала в 9-ия сезон на телевизионното шоу за танци „Dancing with the Stars“, като си партнира с Алек Мазо. Двойката беше елиминирана в петия епизод.

Тя се е опитала и като автор, като публикува книга, наречена „Златно момиче“(2006), чиито продажби също подобриха нейното богатство.

Що се отнася до личния й живот, Натали е омъжена за Итън Хол от 2009 г.