Нетна стойност на Джеймс Тони: Wiki, женен, семейство, сватба, заплата, братя и сестри

Anonim

Нетната стойност на Джеймс Тони е 2 милиона долара

Биография на Джеймс Тони в Wiki

Джеймс Натаниел Тони е роден на 24 август 1968 г. в Гранд Рапидс, Мичиган, САЩ. Той е професионален боксьор, най-известен с това, че е бивш световен шампион в три категории. Той спечели множество титли през цялата си кариера и получи множество награди. Всичките му усилия помогнаха да постави нетната му стойност там, където е днес.

Колко богат е Джеймс Тони? Към средата на 2016 г. източници изчисляват нетна стойност, която е на 2 милиона долара, предимно спечелени чрез успешна кариера в бокса, печелеща значителна сума от големи битки. Той също се е пробвал в смесените бойни изкуства и актьорството. Докато продължава кариерата си, се очаква богатството му да нараства.

Джеймс Тони Нетна стойност 2 милиона долара

Преди да преследва кариера в бокса, Тони играе футбол и има предложение за стипендия от Западен Мичиган. Въпреки това той не смяташе, че отборните спортове са за него, така че той премина към соло спортове, което доведе до бокса. Джеймс имаше кратка, но успешна аматьорска кариера, като състави рекорд 33-2 с 32 от тези победи като нокаут. След това той прави своя професионален дебют през октомври 1988 г., побеждавайки Стивън Лий чрез технически нокаут. Той започва да тренира с Грегъри Оуенс и получава прозвището „Lights Out“. По време на кариерата си той ще работи с Johnny „Ace“Smith, Jackie Kallen и в крайна сметка ще тренира с Emanuel Steward, който разработи неговия „стара школа“стил на битка.

През 1991 г. Джеймс ще спечели титлата на IBF в средна категория, като нокаутира Майкъл Нън по време на 11-ия рунд на техния двубой. въпреки че беше аутсайдерът. Той продължи да се бие в средна категория, защитавайки титлата си няколко пъти, въпреки че някои от тези двубои бяха противоречиви, особено битката срещу Дейв Тибери, която предизвика правителствено разследване за възможна корупция в спорта. Той спечели срещу Реджи Джонсън с разделно решение и направи равен срещу Майк Маккалъм, запазвайки титлата си. След мача на Маккалъм, Тони се премести в супер средна категория. След това той се би с Иран Баркли за титлата на IBF в супер средна категория, печелейки в 9-ия рунд, тъй като треньорът на Иран призова за спиране на битката заради контузиите на боксьора му. Тони ще продължи и спечели пет битки през 1993 г., побеждавайки Тони “The Punching Postman” Торнтън и непобеденият досега Тим Литълс. След това той нокаутира принц Чарлз Уилямс по време на 12-ия и последен рунд на мача им, като го настрои за битка срещу непобедения олимпийски сребърен медалист Рой Джоунс-младши. Рой ще спечели с ясно решение срещу Джеймс, който след това премина към светлината тежка категория само за да бъде победен от Монтел Грифин. Той продължи да се бие в полутежка, тежка и тежка категория за следващите си двубои.

След това Тони отдели известно време от ринга, завръщайки се през 1999 г., за да победи бившите шампиони Стив Литъл, Саул Монтана и Адолфо Вашингтон. След това той победи Джейсън Робинсън, за да го накара да се бие с шампиона в тежка категория Василий Жиров през 2003 г., а Тони нокаутира непобедения Васили в 12-ия рунд, затвърждавайки статута си на световен шампион в три категории и беше награден с „Бой се на годината“и „Завръщане на годината“от списание Ring. След това той се премести в тежка категория, надявайки се да стане шампион, и спечели срещу Евандър Холифийлд и Райдел Букър, преди да се изправи срещу Джон Руис, като спечели този мач чрез единодушно разделение и шампионата на WBA в тежка категория. Въпреки това, поради неуспешен тест за наркотици, мачът се счита за без състезание и той е лишен от титлата. Той продължи да се бие до 2013 г., а след това се пенсионира, преди да се върне през 2015 г. със загуба срещу Чарлз Елис.

За личния му живот е известно, че Джеймс е женен за Анджи Тони, въпреки че няма много повече информация за връзката им. Той обича боулинга, но първоначално искаше да играе в NFL. Той нарича "Sugar" Рей Робинсън като герой от детството си.